Biopole
včelstva

Česky English
Apiterapie biopole včelstva
Apiterapie biopole včelstva

Vlastní biopole včelstva je velmi intenzivní pole kolem včelí rodiny. Ač moderní věda neumí toto pole popsat ani uchopit, lze změřit jeho dosah. Je zhruba 60 cm kolem úlu. Jakýkoliv senzitivní člověk jej dokáže najít a identifikovat. Dokonce dokáže rozeznat i vodu, která byla tímto polem ovlivněna.

 

Biopole včel se skládá z více druhů "záření". Nejsem si jist, že známe všechny.

 

Infračervené záření. Neboli vyzařování tepla z chomáče včel. Toto teplo prohřívá organismus a zlepšuje prokrvení.

 

Elektromagnetické vlnění. Včely vyzařují záporné ionty. Tyto ionty působí příznivě na celou tělesnou soustavu člověka. Mohou za příjemný pocit v blízkosti včelstva.

 

Mikrovibrace. Mají vliv na prokrvení organismu, příznivě ovlivňují srdeční sval i svalstvo celkově.

 

Biorezonance. Tento efekt je velice zajímavý, protože může za to, že “porušené” vibrace (vlnění) Vašeho těla, je dlouhodobě ovlivňováno těmi správnými a tím se začínají vibrace harmonizovat. Dostáváte se tak do ideálního stavu. A tělo se začíná “samo” opravovat.

 

Zní to velice jednoduše, ale je to dlouhodobá záležitost. Při pobytu v biopoli, zvláště u psychických problémů, můžete pocítit výrazné ulehčení už za dva dny, ale celkové vyčištění organismu může trvat měsíce i roky. V podstatě je to ale rychlejší proces než ten, kterým jste se do svého stavu dostali svým životním stylem. Málokdy jde o něco jiného.

Pobyt u včel je pocitově ve smyslu: “Jsem jako by mě polil živou vodou”.

 

Dlouhověkost včelařů není dána ani tak včelími žihadly, jak sami rádi a hrdě tvrdí, jako spíš častým pobytem právě v tomto biopoli. Žihadla a ostatní včelí produkty pak mohou za vitalitu a zdraví včelařů až do vysokého věku.

 

Pobyt/spaní u včel je vynikající wellness procedura. Pod pojmem Včelí sauna nebo Včelí domek se s ní už můžete ojediněle potkat i u nás. Takto se lze příjemně a čistě zbavit nahromaděného stresu a depresí.

 

Příznivé působení včel je tak silné, že tam, kde se objeví včely, se do roka zlepší ekologické prostředí v okruhu jednoho kilometru.