Proč volit
apiterapii

Česky English

1. Apiterapie jde do hloubky problému. Snaží se najít příčiny potíží a na ty se pak zaměří. Některé včelí produkty si v těle dokáží zdroj problémů najít samy.

2. Přírodní preparáty obecně nemají nežádoucí účinky nebo nejsou skryté a ví se o nich. Nenesou v sobě zákeřnost syntetické chemie, kde se mohou objevit nežádoucí vedlejší účinky až v další generaci.

3. Na včelí produkty, stejně jako například na bylinky i ostatní přírodní přípravky si škodlivé mikroorganismy neumí vytvořit resistenci. Takže už tisíce let působí a pomáhají stejně. Takové látky dokáže připravit pouze příroda.

4. Apiterapie pomáhá i s některými potížemi, se kterými si alopatická medicína neporadí. Ideální ovšem je najít si osvíceného lékaře a alopatickou medicínu s přírodní vzájemně doplňovat.

5. Apiterapie není jen pro nemocné. Včelí produkty jsou výborným doplňkem stravy. Slazení medem je výborná prevence. Sportovcům zase jiné produkty pomáhají pro přirozený růst svalové hmoty a pro výrazně vyšší výkony. Pokusy na potkanech prokázaly nárůst výkonu až o 200%! Tento "doping" je přitom přírodní, legální a navíc tělu prospěšný.

Apiterapie však není pro všechny a není ani na všechno. Před použitím apiterapie důrazně doporučuji zjistit, zda nejste alergičtí na včelí produkty, a to hlavně na včelí jed a také, jestli netrpíte alergií na pyl.

 

Apiterapii sice lze použít dokonce i na tato onemocnění, ale je třeba postupovat opravdu opatrně.

 

Apiterapie umí překonat mnoho problémů – a to přirozeným způsobem. Je proto vhodná i pro děti, sportovce a samozřejmě také pro starší generaci.

Apiterapie
Apiterapie
Apiterapie
Apiterapie

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím